logo share

RizVN Login

نام کاربری:کدملی بدون خط تیره

رمز عبور:4 رقم آخد کد ملی

عناوین و افتخارات

سال تحصیلی 97-96

 

 

ردیف

موضوع

رتبه

دانش آموزان

1

هفته تربیت بدنی

ممتاز

2

پروژه مهر

برتر

3

هفته بهداشت روان

برتر

4

تیم هندبال

رتبه اول  ناحیه

5

تیم آمادگی جسمانی

رتبه اول  ناحیه

6

تیم شنا

رتبه اول  ناحیه

7

تیم شطرنج

رتبه اول  ناحیه

8

تیم دو و میدانی

رتبه اول  ناحیه

9

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه اول  ناحیه

سحر فروزنده

10

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه اول  ناحیه

سوگند جهانبخشی

11

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه دوم  ناحیه

دیانا جعفریان

12

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه سوم  ناحیه

شبنم حاج احمدی

13

تیم شنا

9 مدال طلا
2 مدال نقره
3 مدال برنز

پارمیس شمس- آنیتا حقیقی-جیران غزلباش-عسل صابریان-ثنا غلامی

14

نهج البلاغه

رتبه اول  ناحیه

محدثه صادقی

15

سرود

رتبه اول  ناحیه

16

مقاله پژوهشی پرسش مهر

رتبه دوم  ناحیه

روژین پورحیدر

17

قرائت قرآن

منتخب ناحیه

پرنیان مزین

18

تفسیر قرآن

منتخب ناحیه

مبینا رفیعی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 تحصیل

 


ی96-95

 

سال تحصیلی96-95

rotbe95

سال تحصیلی 94-95

eftekharat95

سال تحصیلی94-93

bartarinha

سال تحصیلی93-92

eftekharat-text

ax2

ax1

ردیف نام دانش آموز پایه مسابقه رتبه
1 روژین پورحیدری نهم مقاله پژوهشی دوم
2 مهشاد رضایی نهم دو و میدانی منتخب
3 فاطمه محمد رفیعی هفتم شطرنج منتخب
4 پرنیان مزین هشتم قرائت ترتیل چهارم
5 مبینا رفیعی هشتم مفاهیم تفسیر پنجم
6 محدثه صادقی هشتم نهج البلاغه اول
7 ملیکا مزروعی هفتم هندبال کاپ اخلاق
8 محدثه منظری هشتم هندبال کاپ اخلاق
9 مائده زینلیان هفتم هندبال کاپ اخلاق
10 سوگل دیگاری نهم هندبال کاپ اخلاق
11 آتوسا مسعودی هفتم هندبال کاپ اخلاق
12 مبینا جمشیدیان هفتم هندبال کاپ اخلاق
13 هانیه عکاف زاده نهم گروه سرود مقام اول
14 هانیه هادیان نهم گروه سرود مقام اول
15 هلیا فروهری نهم گروه سرود مقام اول
16 مهسا رحمانی هشتم گروه سرود مقام اول
17 ملیکا زارع هشتم گروه سرود مقام اول
18 فائزه یارعلی هشتم گروه سرود مقام اول
19 پرنیان مزین هشتم گروه سرود مقام اول
20 فاطمه بهدادفر هشتم گروه سرود مقام اول
21 فاطمه فلاحتی پور هشتم گروه سرود مقام اول
22 تینا نصیری هشتم گروه سرود مقام اول
23 هلیا عاطفی هفتم گروه سرود مقام اول
24 پرنیا حسینی هشتم گروه سرود مقام اول
25 یاس قائد امینی هشتم گروه سرود مقام اول
26 هلیا زنجانی هشتم گروه سرود مقام اول
27 آیلار ناجی هشتم گروه سرود مقام اول
28 سارینا رشتیان هفتم گروه سرود مقام اول
29 طناز اسادات معنوی هفتم گروه سرود مقام اول
30 سوفیا سادات مفضلی هفتم گروه سرود مقام اول
31 آرمیتا شایان راد هفتم گروه سرود مقام اول
32 نگین همت هشتم گروه سرود مقام اول
33 هلیا زنجانی هشتم گروه سرود مقام اول
34 آیلار ناجی هشتم گروه سرود مقام اول

سال تحصیلی 96-95

rotbe95

 

سال تحصیلی 94-95

eftekharat95

سال تحصیلی94-93

bartarinha

سال تحصیلی93-92

eftekharat-text

ax2

ax1

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

ردیف

موضوع

رتبه

دانش آموزان

1

هفته تربیت بدنی

ممتاز

2

پروژه مهر

برتر

3

هفته بهداشت روان

برتر

4

تیم هندبال

رتبه اول  ناحیه

5

تیم آمادگی جسمانی

رتبه اول  ناحیه

6

تیم شنا

رتبه اول  ناحیه

7

تیم شطرنج

رتبه اول  ناحیه

8

تیم دو و میدانی

رتبه اول  ناحیه

9

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه اول  ناحیه

سحر فروزنده

10

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه اول  ناحیه

سوگند جهانبخشی

11

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه دوم  ناحیه

دیانا جعفریان

12

انفرادی آمادگی جسمانی

رتبه سوم  ناحیه

شبنم حاج احمدی

13

تیم شنا

9 مدال طلا
2 مدال نقره
3 مدال برنز

پارمیس شمس- آنیتا حقیقی-جیران غزلباش-عسل صابریان-ثنا غلامی

14

نهج البلاغه

رتبه اول  ناحیه

محدثه صادقی

15

سرود

رتبه اول  ناحیه

16

مقاله پژوهشی پرسش مهر

رتبه دوم  ناحیه

روژین پورحیدر

17

قرائت قرآن

منتخب ناحیه

پرنیان مزین

18

تفسیر قرآن

منتخب ناحیه

مبینا رفیعی

Background Image

Header Color

:

Content Color

: